| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | vlak |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | 0.5 USD |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Type | Roestvrij Staal Lijmrol |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Kwaliteit | 201 Roestvrij Staal |
| Vorm | U-vorm, T-vorm, L-vorm, Platte vorm |
| Techniek | Koudgewalst/PVD Kleurcoating |
| Kleurcoating | Zilver/Goud/Rosé/Champagne Goud/Zwart/Blauw/Roze |
| Oppervlaktebehandeling | Haarlijn/NO.4/Geborsteld |
| Reguliere Lengte | 2438mm, 2500mm, 3048mm, 3000mm |
| Gebruik | Plafond/Muur |
| Verpakking | Houten Kist |
| Origineel Materiaal | POSCO/JISCO/TISCO/LISCO/BAOSTEEL etc |
| PVC Film | Laser PVC/POLI-FILM/NOVANCEL/PVC dikte 70-100 Micron Laser PVC/Dubbele 70 Micron Zwart en Wit PVC |
| Kwaliteit | 201/304/316/430/200 Serie/300 Serie/400 Serie |
|---|---|
| Vorm | Lijmrol |
| Techniek | Koudgewalst / Kleurcoating |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel / Haarlijn / NO.4 |
| Kleurcoating | Goud / Rosé / Zwart |
| Dikte | 0.55mm / 0.65mm / 0.85mm / 1.15mm |
| Breedte | 6mm / 8mm / 10mm / 12mm/ 15mm / 18mm / 20mm / 25mm |
| Lengte | 1000mm / 2438mm / 3048mm |
| Reguliere Maat | 5000mm lengte |
| Kenmerk | Duurzaam |
| Gebruik | Hoek / Deur / Keramische Tegel / Medisch Apparaat / Voedingsindustrie / Bouwmaterialen / Keukenapparatuur |
| Verpakking | Papieren Kist |
| Levering | Normaal gesproken 7-15 dagen |
| Productiviteit | 150000-250000 stuks/maand |