| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 201 |
| MOQ: | 1 pc's |
| Prijs: | 1-3 USD |
| Verpakkingsdetails: | Papieren pijp en houten doosverpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Productnaam | Tegelprofiel Filippijnen |
| Materiaal | Roestvrij staal 201/304/316L/430/410 etc. |
| Standaard Hoogte | 5mm, 6mm |
| Lengte | 2438mm, 3048mm (8FT, 10FT) |
| Kleuropties | Zilver, roségoud, goud, zwart, blauw, groen, etc. |
| Oppervlakteafwerkingen | Spiegel, Haarlijn, reliëf, etc. |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Type | Roestvrij Stalen Tegelprofiel |
| Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Kwaliteit | 304 Roestvrij Staal |
| Vorm | L Tegel |
| Techniek | V Groef/Buigen/PVD Kleurcoating |
| Kleurcoating | Zilver/Champagne/Rosé/Goud/Zwart/Brons en meer |
| Lengte | 2438mm/3048mm |
| Gebruik | Wand/Vloer/Deur |
| Kenmerk | Duurzaam |
| PVC Film | 70 Micron Zwarte en Witte PVC |
| Levering | Normaal gesproken 7-15 dagen |
| Verpakking | Houten Kist |