| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 201 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 10-30 USD |
| Verpakkingsdetails: | houten kast |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Type | Roestvrijstalen Plaat met Watergolfpatroon |
|---|---|
| Prijs | 10-30 USD |
| Verpakking | Houten Kist |
| Dikte | 0,65 mm |
| Kleurcoating | Zwart |
| Functie | Duurzaam |
| Gebruik | Plafond / Muur |
| Afmeting | 1219x2438mm |
| Type | Roestvrijstalen Plaat met Watergolfpatroon |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Kwaliteit | 201 Roestvrij Staal |
| Textuur | Crinkle |
| Techniek | Koudgewalst/PVD Kleurcoating/Gestempeld/Gepolijst |
| Kleurcoating | Zilver/Goud/Rosé/Champagne Goud/Zwart |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel |
| Reguliere Afmeting | 1219x2438mm/1500x3000mm |
| Gebruik | Plafond/Muur |
| Verpakking | Houten Kist |
| Origineel Materiaal | POSCO/JISCO/TISCO/LISCO/BAOSTEEL etc |
| PVC Film | Laser PVC/POLI-FILM/NOVANCEL/PVC dikte 70-100 Micron Laser PVC/Dubbele 70 Micron Zwart en Wit PVC |