| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 201 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 10-30 USD |
| Verpakkingsdetails: | houten kast |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productsoort | Vloeibare roestvrij staalplaat |
| Standaardgrootte | 1219 * 2438 mm |
| Dikte | 0.65mm |
| Kleurcoating | Zwart (Silver/Gold/Rose/Champagne Gold ook verkrijgbaar) |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel afwerking |
| Hoofdgebruik | Plafond- en wandtoepassingen |
| Verpakking | Houten behuizing |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Graad | 201 Roestvrij staal |
| Textuur | Rimpels |
| Vervaardigingstechniek | Koudgewalst/PVD-kleurcoating/gestempeld/gepolijst |
| Normen | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Beschikbare maten | 1219*2438 mm / 1500*3000 mm |
| Oorspronkelijk materiaal | POSCO/JISCO/TISCO/LISCO/BAOSTEEL enz. |
| PVC-folie | Laser PVC/POLI-FILM/NOVANCEL/PVC dikte 70-100 micron |