| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 10-45 USD |
| Verpakkingsdetails: | Houten koffer |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Roestvrijstalen spiegelkleurplaten worden veel gebruikt in wand- en plafonddecoratie vanwege hun sterke decoratieve en mode-effect.en vingerafdrukweerstandVeeg gewoon met een doek om vlekken te verwijderen.
| Type | Platen van roestvrij staal |
| Dikte | 0.3 mm - 3,0 mm |
| Grootte | 1000×2000mm, 1219×2438mm, 1219×3048mm, op maat gemaakt Max. breedte 1500mm |
| Graad | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 enz. |
| Beschikbare afwerkingen | - Nee, dat is niet waar.4, Haarlijn, Spiegel, Etched, PVD-Kleur, Embossed, Vibration, Sandblast, Combinatie, laminatie enz. |
| Beschikbare kleur | Goud, rozengoud, champagnegoud, koper, brons, zwart, blauw, paars, groen, enz. |
| Oorsprong | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL enz. |
| Verpakkingswijze | PVC + waterdicht papier + sterk zeewaardig houten pakket |
| Type | Gekleurde roestvrij staalplaat |
| Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Graad | 304 / 316L / 430 |
| Vorm | Plaat |
| Techniek | PVD-coating |
| Kleurcoating | Goud, rood, winst en doelkleur |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel |
| Normale grootte | 1219 × 2438 mm / 1000 × 2000 mm |
| Gebruik | Alle interieur decoratieve |
| Verpakking | Export Houten behuizing |
| Oorspronkelijk materiaal | POSCO / JISCO / TISCO |
| PVC-folie | Double 70 micron PVC |
We hebben geëxporteerd naar meer dan 20 landen van 5 continenten, waaronder Amerika, Rusland, Koeweit, Egypte, Korea, etc.
PVD-plating: goud, koffiegoud, champagnegoud, rozengoud, roze rood, brons, saffierblauw, violet, zwart titanium, jadegroen, grasgroen, enz.
Gratis monsters kunnen worden geleverd. We hebben veel monsters in verschillende patronen op voorraad, en aangepaste monsters zullen ongeveer 5-7 dagen duren om te produceren. Neem nu contact met ons op voor GRATIS monsters!
We kopen materiaal van JISCO, TISCO, BAOSTEEL, ZPSS en andere wereldberoemde staalfabrieken om de kwaliteit te garanderen.