| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | ruimteverdeler |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 100-300 USD/PC |
| Verpakkingsdetails: | Houten koffer |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Lengte | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Breedte | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Pakket | Zeewaardige Verpakking |
| PVC | 5c 7c Polifilm 8c+10c |
| Tolerantie | -0.03mm |
| Grootte | Aanpassen |
| Naam | Roestvrij Staal Divider Transport |
| Doel | Verdeler |
| Hoogtepunten | SS201 Roestvrij Staal Ruimteverdeler, 1219mm Roestvrij Staal Ruimteverdeler, SS201 roestvrij staal ruimte scheidingswand |