| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | ruimteverdeler |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 100-300 USD/PC |
| Verpakkingsdetails: | Houten koffer |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Materiaal | roestvrij staal 201, 304, 316 |
|---|---|
| Beschikbare lengtes | 2000 mm / 2438 mm / 2500 mm / 3000 mm / 3048 mm |
| Beschikbare breedtes | 1000 mm / 1219 mm / 1250 mm / 1500 mm |
| Tolerantie | -0,03 mm |
| Verpakking | Verpakkingen voor de zee |
| PVC-bescherming | 5c 7c Polifilm 8c+10c |