| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | ruimteverdeler |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 100-300 USD/PC |
| Verpakkingsdetails: | Houten behuizing |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Premium roestvrij stalen kamerverdeler en decoratieve wand met roségouden hairline afwerking, verkrijgbaar in diverse roestvrij staalsoorten waaronder 201, 304, 316 en 430.
| Lengte | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
| Breedte | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Pakket | Zeewaardige Verpakking |
| PVC | 5c 7c Polifilm 8c+10c |
| Tolerantie | -0.03mm |
| Maat | Aanpassen |
| Naam | Roestvrij Stalen Divider Transport |
| Doel | Verdeler |
| Highlight | SS201 Roestvrij Stalen Kamerverdeler, 1219mm Roestvrij Stalen Kamerverdeler, SS201 roestvrij stalen kamer scheidingswand |
Ja, we kunnen een monster leveren voor de bestelling. Het controleren van een monster is de beste manier om de gedetailleerde kwaliteit te begrijpen.
Via internationale expressleveringsdiensten zoals UPS, DHL, TNT.
We accepteren doorgaans L/C (Letter of Credit) en T/T (Telegraphic Transfer) betalingsmethoden.