| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304 |
| MOQ: | 1 stuks |
| Prijs: | 10-45 USD |
| Verpakkingsdetails: | Houten behuizing |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Gekleurde roestvrijstalen platen worden veel gebruikt in wand- en plafonddecoratie vanwege hun sterke decoratieve en modieuze effect. Ze bieden gemakkelijke reiniging, onderhoudsvrije werking en vingerafdrukbestendigheid. Veeg gewoon met een doek om vlekken te verwijderen.
| Type | Roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Dikte | 0,3 mm - 3,0 mm |
| Afmeting | 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1219*3048mm, aangepast Max. breedte 1500mm |
| Kwaliteit | 201, 304, 304L, 316, 316L, 430 etc. |
| Beschikbare Afwerkingen | No.4, Hairline, Spiegel, Geëtst, PVD Kleur, Embossed, Vibration, Sandblast, Combinatie, laminering etc. |
| Beschikbare Kleuren | Goud, Roségoud, Champagne goud, Koper, Brons, Zwart, Blauw, Paars, Groen etc. |
| Herkomst | POSCO, JISCO, TISCO, LISCO, BAOSTEEL etc. |
| Verpakkingswijze | PVC + waterdicht papier + sterk zeewaardig houten pakket |
| Type | Gekleurde Roestvrijstalen Plaat |
|---|---|
| Standaard | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, EN |
| Kwaliteit | 304 / 316L / 430 |
| Vorm | Plaat |
| Techniek | PVD coating |
| Kleur Coating | Goud Rood Win En Doel Kleur |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel |
| Standaard Afmeting | 1219x2438mm / 1000x2000mm |
| Gebruik | Alle interieurdecoratie |
| Verpakking | Export Houten Kist |
| Origineel Materiaal | POSCO / JISCO / TISCO |
| PVC Film | Dubbele 70 Micron PVC |