| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304 |
| MOQ: | PCs 1 |
| Prijs: | 1-3 USD |
| Verpakkingsdetails: | Document pijp en houten vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Type | Roestvrij Stalen Tegelprofiel |
| Standaard | ASTM/AISI/GB/JIS/DIN/EN |
| Materiaal | 304 Roestvrij Staal |
| Vorm | U-profiel/U-profiel/T-profiel/T-profiel/L-profiel/L-profiel |
| Techniek | Koudgewalst / PVD Kleurcoating / V-groef / Buigen |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel / Mat |
| Kleurcoating | Goud / Roségoud / Zwart / Zilver |
| Dikte | 0,55 mm / 0,65 mm / 0,85 mm / 1,15 mm |
| Lengte | 2438 mm / 3048 mm |
| Afmeting | 10*10*10 mm, 10*15*10 mm, 10*20*10 mm en aangepaste maten |
| Verpakking | Veilig met houten kist |
| Kenmerk | Duurzaam |