| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304/201 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 12-50 USD |
| Verpakkingsdetails: | Export houten kist |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Type | Spiegel roestvrijstalen plaat/8K roestvrijstalen plaat/NO.8 roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM/AISI/GB/JIS/DIN/EN |
| Graad | Voor de toepassing van dit reglement geldt: |
| Vorm | Platte/plaat/plaat |
| Techniek | Koudgewalste/PVD-kleurcoating |
| Oppervlaktebehandeling | Spiegel/Haarline/Nee.4 |
| Kleurcoating | Zilver/Goud/Rozengoud/Groen/Zwart/Blauw |
| Dikte | 0.55mm/0.65mm/0.85mm/1.15mm |
| Breedte | 6 mm/8 mm/10 mm/12 mm/15 mm/18 mm/20 mm/25 mm |
| Lange | 1000 mm/2438 mm/3048 mm |
| Normale grootte | 1219 × 2438 mm/1000 × 2000 mm |