| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304 201 |
| MOQ: | PCs 1 |
| Prijs: | 1-3 USD |
| Verpakkingsdetails: | Document pijp en houten vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Type | Vlakke banden van roestvrij staal, profiel, vorm, tegelbekleding |
|---|---|
| Graad | 201/304/316L/430/410 enz. |
| Standaard | JIS, AISI, ASTM, DIN, enz. |
| Dikte | 0.3-3.0 mm |
| Breedte | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 20 mm enz. |
| Lange | 2438 mm, 3048 mm (8FT, 10FT) |
| Oppervlakte | Haarlijn / Spiegel / Gedrukt / Geëtst / Stempeld enz. |
| Kleur | Goud / Rozen goud / Zwart / Zilver / Champagne / Groen / Blauw / Roze / Brons / Antiek koper / Antiek messing enz. |