| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304 201 |
| MOQ: | PCs 1 |
| Prijs: | 1-3 USD |
| Verpakkingsdetails: | Document pijp en houten vakje verpakking |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Premium gouden platte roestvrijstalen tegeltrim accessoires ontworpen voor wandtegeltoepassingen. Verkrijgbaar in 3 meter lengte met superieure productkwaliteit en duurzame levensduur.
In tegenstelling tot gewone gerolde platte strips die gevoelig zijn voor buigen en kromtrekken, worden onze platte roestvrijstalen strips precisiegesneden uit 1220×2440 mm brede roestvrijstalen platen zonder krullen. Dit geavanceerde productieproces zorgt voor superieure stabiliteit, rechtheid en hechting.
Verpakt in beschermende kartonnen dozen of waterpijpen om vervorming tijdens transport te voorkomen, bieden onze platte strips verbeterde stabiliteit, langdurige kleurvastheid en een verlengde levensduur ondanks hogere productiekosten.
| Type | Platte Roestvrijstalen Strips, Profiel, Vorm, Tegeltrim |
|---|---|
| Kwaliteit | 201/304/316L/430/410 etc. |
| Standaard | JIS, AISI, ASTM, DIN, etc. |
| Dikte | 0,3-3,0 mm |
| Breedte | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 20 mm etc. |
| Lengte | 2438 mm, 3048 mm (8FT, 10FT) |
| Oppervlak | Haarlijn / Spiegel / Reliëf / Geëtst / Gestempeld etc. |
| Kleur | Goud / Roségoud / Zwart / Zilver / Champagne / Groen / Blauw / Roze / Brons / Antiek Koper / Antiek Messing etc. |
Ons innovatieve productieproces maakt gebruik van groef- en snijmachines zonder dat er mallen geopend hoeven te worden, waardoor directe aanpassing mogelijk is zonder beperkingen op het gebied van grootte of stijl. Deze revolutionaire aanpak levert concurrerende prijzen op met behoud van superieure kwaliteit.
Verkrijgbaar in verschillende profielen, waaronder T-vorm, U-vorm, L-vorm, V-vorm en meer. Wij bieden standaardmaten en ondersteunen volledig aangepaste specificaties.
Ideaal voor T-vormige tegeltrims, U-vormige tegeltrims, platte strips en L-vormige hoekbeschermers. Deze stijlen zijn bijzonder populair in Zuidoost-Aziatische markten en passen bij de regionale decoratieve esthetiek.