| Merknaam: | MBT |
| Modelnummer: | 304 |
| MOQ: | 1 PCs |
| Prijs: | 30-40 USD |
| Verpakkingsdetails: | Houten Geval |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Type | Decoratieve roestvrijstalen plaat |
| Standaard | ASTM/AISI/GB/JIS/DIN/EN |
| Kwaliteit | 304 |
| Vorm | Plat |
| Techniek | Koudgewalst/PVD Kleurcoating |
| Kleurcoating | Titaan goud, roségoud, champagne, goud, koffie, bruin, brons, messing, wijnrood, paars, saffier, Ti-zwart, houtnerf, marmer, textuur, etc. |
| Dikte | 0,55 mm / 0,65 mm / 0,85 mm / 1,15 mm |
| Breedte | 1000 mm / 1219 mm / 1240 mm |
| Lengte | 1000 mm / 2438 mm / 3048 mm |
| Kenmerken | Anti-vingerafdruk, Duurzaam |
| Verpakking | PVC + waterdicht papier + sterk zeewaardig houten pakket |
| PVC folie | Dubbele 70 micron zwarte en witte PVC |
| Levering | Normaal gesproken 7-15 dagen |
| Productiecapaciteit | 7000-8000 ton/maand |